Інтернет-магазин TUK-TUK - конструктор вашого інтер'єру!

Інтернет-магазин TUK-TUK надає величезний асортимент товарів різних категорій. На цьому сайті ви знайдете все, що допоможе створити інтер'єр та екстер'єр будинку і офісу.


Інтернет-магазин TUK-TUK - це зручно!


Тут представлено великий вибір товарів для всіх стадій ремонту та/або зміни обстановки.
Перебуваючи в початковій стадії ремонту, вам можуть знадобитися різні матеріали: настінні покриття чи покриття для підлоги. Потім виникне необхідність в сантехніці, міжкімнатних і вхідних дверях, а потім і в різного роду меблях, світильниках і інших елементах декору.


Весь товар, м'які та корпусні меблі в тому числі, представлений в різних цінових категоріях - від економ до класу люкс, від фабричного виробництва - до особливих дизайнерських моделей. При цьому, в компанії TUK-TUK з повною упевненістю кажуть, що вся продукція виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, якісно зібрана і дбайливо доставлена. На цьому сайті ви зможете замовити предмети меблів окремо (диван, ліжко, туалетний стіл), або придбати готовий меблевий комплект.


Одним із завершальних елементів інтер'єру є світло. Різні люстри, світильники, бра - це все те, чим можна вигідно підкреслити стиль кімнати або офісу. Придивіться, тут ви знайдете різні прилади для освітлення для дому, офісу, вулиці.


Дизайн-проект від TUK-TUK


Не впевнені у власному виборі? Зверніться до послуг дизайнера інтер'єру. Фахівці допоможуть підібрати меблі, світильники, предмети декору до уже готового приміщення або створять дизайн з самого початку, враховуючи всі ваші побажання. Скористатися послугою дизайнера можна двома способами:

  • В онлайн режимі - зв'язавшись з фахівцем через скайп;
  • За допомогою живого спілкування - знайти офіс TUK-TUK у вашому місті і особисто познайомитися з дизайнером.

Компанія також надає послуги в оформленні екстер'єру. Замовляючи ландшафтний дизайн на цьому сайті, подивіться портфоліо робіт місцевих працівників (знайти їх можна в Instagram і Facebook). Так ви визначитеся який стиль вам до душі, а робота над дизайном екстер'єру буде в рази легше;)


Я заходжу на цей сайт щоб купити меблі, освітлювальні прилади, настінні чи підлогові покриття, готовий дизайн-проект. А що б ви хотіли знайти в інтернет-магазині TUK-TUK?