Замовити послуги дизайнера

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

 

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ВІД ТУК ТУК

З інтернет-магазином "TUK-TUK" будь-яке приміщення, будівля або вулиця набуде нового вигляду і можливо стане найкрасивішим місцем в місті. Наш дизайнер знає, як поєднувати красу і функціональність, вміє витримувати стиль і як кращий психолог зрозуміє всі ваші бажання з півслова! Ви вже готові поекспериментувати?

Існує кілька видів дизайну:

  • дизайн інтер'єру;
  • дизайн екстер'єру;
  • ландшафтний дизайн;
  • вертикальне озеленіння.

Залежно від того, офіс це чи квартира, громадське місце або приватний будинок, специфіка роботи над проектом змінюється.

Наприклад, розглянемо дизайн житлового приміщення.

 

Дизайн-проект заміського будинку або квартири

 

 

Дизайн інтер'єру житлового приміщення повинен відрізнятися затишком і комфортом. Будинок - це місце, де людина відпочиває і наповнюється силами перед новим робочим днем. Але, ніхто не каже, що дизайн квартири або заміського будинку повинен бути простим (тобто нудним). Як сірий або білий інтер'єр можна доповнити стильною родзинкою, так і яскравий вибуховий дизайн можна врівноважити елементами декору. Щоб домогтися правильно збалансованого інтер'єру краще замовити послуги дизайнера.

 

Офісний дизайн інтер'єру: оригінальність чи класика?

 

 

Що для вас ідеальний офіс? Стіни спокійних тонів, класичні робочі меблі і люди в чорному?) А може ви хочете створити такий інтер'єр в офісі, який буде підкреслювати творчий потенціал вашої команди? Часто дизайнерам інтер'єру в Україні доводиться поєднувати обидва ці варіанти в одному. Студія дизайну "TUK-TUK" стикалася з роботами різної складності і питанням сумісності несумісного досвідченого профі не налякаєш. Тим, хто шукає дизайнера офісного інтер'єру наполегливо рекомендуємо звернутися в "TUK-TUK".

 

Дизайн кафе, бутіків, готелів

 

 

Окремим простором для фантазії в дизайні можна сміливо назвати інтер'єри та екстер'єри різних громадських закладів: кафе, ресторанів, готелів, бутиків, салонів краси, нічних клубів. Перераховувати можна довго, але суть ви вловили. Головне завдання екстер'єру та інтер'єру в цьому випадку - здивувати клієнта, запасти йому в пам'ять на довго і змусити повернутися знову і знову. Дизайн готелю повинен володіти певним затишком, інтер'єр бутіка - стилем, а вже дизайн-проект для кафе чи ресторану - неоране поле для фантазії.

 

Специфіка екстер'єрного і ландшафтного дизайну

  

 

Створення екстер'єру будівлі або ландшафтного дизайну в рази ускладнюється необхідністю чітко розбиратися в будівельних матеріалах і знати особливості різних рослин. У цьому питанні недостатньо бути дизайнером, потрібно мати навички хорошого будівельника і непоганого садівника. Цю відповідальність на себе готові взяти професійні дизайнери студії "TUK-TUK". Зі знанням специфіки будматеріалів і відмінним почуттям стилю, вони оформлять фасад будь-якої складності. А розуміючи особливості висаджування рослин і догляду за ними, екстер'єр вашого будинку дизайнер вдало доповнить відмінним ландшафтом.

 

Нове віяння в інтер'єрі - вертикальний дизайн

 

Еко-дизайн - складні конструкції, системи автоматичного поливу, дорогі рослини - це те, що повинно створюватися виключно людиною зі знанням своєї справи. "Зелений ліс" - це ще й натуральний генератор кисню, відмінна фотозона і кращий спосіб виділити свій заклад серед конкурентів.

Насправді, вертикальний дизайн можна використовувати в житлових приміщеннях, офісах, ресторанах, готелях, салонах - в будь-якому інтер'єрі. Головне завдання дизайнера - правильно вписати цю конструкцію в свій проект. Ми з цим точно впораємось!

 

Дизайн інтер'єру - це не просто красиво розставлені дивани та крісла - це баланс всього: планування приміщення, меблі і текстиль, правильно підібрана під стіни і підлога, необхідне освітлення, декорації, картини, рослини. Навіть погано підібрана текстура однієї з чотирьох стін може зіпсувати всю концепцію приміщення. Ви ж не стрижете себе самостійно, не станете видаляти собі апендицит і не будете робити ще щось, у чому ви не профі?)) Так і в питаннях дизайну ... довірте це професіоналам! Повірте, результат того вартий.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ