БЕЗКОНТАКТНІ КУХОННІ ЗМІШУВАЧІ GROHE

27 Червня
2020

КОМФОРТ ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ

купити зимішувач grohe на тук тук

Технології не стоять на місці, анонсуючи все нові і нові розробки чудо техніки, здатної з ніг на голову перевернути звичне повсякденне життя людини. Інтернет-магазин TUK-TUK в курсі всіх новинок, які модернізують ваш будинок за дві секунди, сприяючи підвищенню рівня комфорту життя. Чи то спальня, вітальня, ванна або кухня - кожному хочеться зберегти їх у відмінному стані якомога довше. Якщо ми говоримо про кухню, як про одне з найулюбленіших місць кожного будинку, то найголовніше питання при його облаштуванні - підбір сантехніки. На інтернет-сторінці tuk-tuk.ua, у відповідної вкладці «Сантехніка», представлений великий вибір товарів від світових виробників - ванни, умивальники, мийки, а також - їх комплектуючі: змішувачі, панелі і т.д. Особливої уваги заслуговує продукція компанії GROHE, яка займає перші позиції останнім часом. Tuk Tuk завжди пропонує вам якісні товари від кращих виробників і за найкращими цінами.

Погодьтесь з тим фактом, що функціональність кухні має величезне значення, тому до вибору всіх елементів інтер'єру потрібно ставитися особливо уважно, не оминаючи жодної деталі. Чого тільки вартий вибір змішувача. Так, здавалося б, що такого особливого в змішувачі для раковини? Пропонуємо вам познайомитися із зіркою змішувачів серії GROHE Minta Touch і GROHE Zedra Touch, яка з перших секунд підкорить вас своїм бездоганним стилем і досконалим механізмом управління. Абсолютна новинка серед змішувачів безконтактного управління вже чекає вас на сайті tuk-tuk.ua у вкладці «Сантехніка. Переходьте, клікайте і навіть не сумнівайтеся в правильності свого рішення!

ТЕХНОЛОГІЯ GROHE EasyTouch® – АБСОЛЮТНО НОВИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ

Всі ми знайомі зі стандартним механізмом управління: механічний вплив на предмет з метою активації його роботи. Донедавна такий принцип роботи був єдиним і неповторним. Але життя не стоїть на місці, тому тенденція використання безконтактних систем набирає все більше обертів у всіх сферах життя людини. Яскравим підтвердженням є технологія GROHE EasyTouch®, яка істотно полегшує процес роботи на кухні. Уявіть:всього один невагомий дотик до корпусу змішувача і все - потік холодної води забезпечено. Висновок простий: все легко і зручно!

Слід знати, що встановлений температурний режим виконує важливу функцію - запобігти ймовірності отримання термічних опіків. За бажанням, це налаштування можна змінити до комфортних показників.

Ще один важливий момент - автоматичне відключення змішувача після 60 секунд безперервного потоку води. За допомогою цієї функції легко контролювати кількість споживаної води, особливо якщо на кухні хазяйнували діти, випікаючи шоколадне печиво або всім добре знайому шарлотку.

безконтатні змішувачі grohe

ОБИРАТИ –ВАМ!

Ще не переконали вас в тому, що, використовуючи кухонні змішувачі серій GROHE Minta Touch і GROHE Zedra Touch, ваше життя стане легшим, аніж було? Тоді пропонуємо декілька вагомих аргументів, після яких сумніви зникнуть за секунду.

  • Зовнішній вигляд змішувача - бездоганний: унікальне зносостійке покриття GROHE StarLight® дозволяє використовувати його на кухні будь-якого стилю. Лофт, кантрі або ж хай-тек? Не хвилюйтесь, всюди він буде виглядати стильно.
  • Широкий спектр дії (поворотний злив GROHE SmoothTurn® і висувна лійка GROHE EasyDock®). Тепер наповнення водоюоб'ємних каструль, миття фруктів і овочів, а також очищення важкодоступних місць і поверхонь не викликатиме складнощів.
  • Постійне функціонування на базі літієвих батарей - GROHE LongLife Battery®.
  • Раціональне споживання водних ресурсів гарантується автоматичним відключенням подачі води через 60 секунд її безперервного потоку - GROHE EasyTouch®
  • Зручний монтаж GROHE QuickFix®: швидка установка змішувача на кухонну мийку або на стільницю.

переваги змішувачів grohe

Вибір безконтактного змішувача GROHE - це ідеальний спосіб зробити робочий процес на кухні простішим і приємнішим. Саме за допомогою такого сучасного девайсу ви назавжди позбудетесь від багатьох незручностей.Така новинка в сфері кухонного обладнання стане чарівною паличкою - рятівницею для багатьох господинь.

А якщо ви зараз займаєтеся проектуванням кухні своєї мрії, але і не тільки кухні, - заходьте на сайт tuk-tuk.ua, вибирайте все для інтер'єру та сповна насолоджуйтеся затишком і комфортом!