Декор для дому

29 Жовтня
2021

Як з мінімальними витратами змінити інтер'єр? Рано чи пізно це питання стає актуальним для багатьох домовласників. Згодом звична домашня обстановка набридає, і у мешканців виникає бажання щось змінити або повністю оновити інтер'єр.

Якщо ви не планували ремонту квартири або будинку, можна перетворити житловий простір за допомогою різноманітних декоративних елементів.

КОЛЕКЦІЙНА СТАТУЕТКА КОРОВА MOOZART, SIZE L

Які ж елементи та аксесуари декору зможуть змінити інтер'єр кімнати та створити в ній неповторну атмосферу?

 • привабливі та стильні статуетки, інтер'єрні іграшки, дзеркала, скриньки, годинники, свічники та ін.;
 • предмети для декоративного підсвічування (світильники з незвичайним світловим ефектом, торшери та бра, текстильні абажури-нічники, настільні лампи оригінальних форм);
 • текстильні вироби: штори, скатертини, декоративні подушки, пледи, серветки та ін.;
 • посуд: вази, таці, настінні тарілки, декоративні пляшки, кераміка;
 • арт-декор: картини, декоративні панно, скульптури, фотографії, колажі;
 • елементи фіто- та аквадизайну: ікебани, кімнатні рослини, акваріуми, фонтани, кашпо, квіткові композиції.

ВАЗОН, ЩО ЛЕВІТУЄ FLYTE PLANTER

Декор для кімнати: рекомендації професійних дизайнерів 

 1. Елементи декору повинні перегукуватися один з одним і навколишнім інтер'єром: за кольором, формою, фактурою, матеріалом. Наприклад, колір ваз і горщиків квітів може збігатися з відтінком принта на шторах. Або свічники з бетону повторюватимуть текстуру декоративної штукатурки, що імітує бетонне покриття. При цьому не потрібно підбирати відтінки та фактури один на один. Важливо, щоб вони були схожі.
 2. Обмежтеся двома-трьома основними кольорами для декору, щоб інтер'єр не вийшов надмірно квітчастим.
 3. Не бійтеся поєднувати різні орнаменти та принти. Головне – пам'ятайте про колірну єдність.
 4. У монохромному інтер'єрі грайте на фактурах, щоб дизайн не виглядав «плоско». Наприклад, це можуть бути матові гладенькі керамічні вази, глянцевий настінний годинник, грубі статуетки з глини, тонкі пластикові рамки для фотографій на стінах. І все це – в одному відтінку.
 5. Не використовуйте декор лише для прикраси інтер'єру. Нехай він виконує якусь практичну функцію. У вазах обов'язково повинні стояти квіти (не обов'язково живі, зараз у магазинах представлена ​​велика кількість штучних рослин високої якості, які не відрізняються візуально від справжніх).
 6. Використовуйте «сезонний» декор, який ви мінятимете зі зміною пір року або напередодні великих свят. Наприклад, традиційний новорічний декор – це різноманітні статуетки та фігурки оленів, ельфів, гномів, подарункові коробки, снігові кулі. Можна повісити на стіну плакати чи картини із новорічною тематикою. Для осіннього декору характерна тепла оранжево-червоно-жовта кольорова гама, фактури, що «зігрівають» (велика в'язка, натуральне темне дерево).

ДЕКОРАТИВНЕ ПАННО WOOD CARPET 25 UCONCEPT 1

Декор на стіну: ТОП ідей

Декорування стін – це найпростіший спосіб оновити інтер'єр, при цьому не змінюючи в ньому більше нічого. Ось кілька робочих прийомів, які допоможуть змінити враження про житловий простір:

 1. Набір картин чи фото. Щоб надати обстановці строгості та симетрії, використовуйте однакові лаконічні рами в одному розмірі. Якщо поєднувати полотна різного формату, інтер'єр стане динамічнішим. Можна поекспериментувати та використовувати різні за формою чи кольором рамки. Але в цьому випадку слід бути обережним. Пам'ятайте про 2-3 основні кольори та єдність фактур чи матеріалів.
 2. Одна велика картина, постер, фото чи декоративне панно на всю стіну, щоб зробити на ній акцент. Такий декор на стіну буде доречний, швидше за все, у досить лаконічних мінімалістичних інтер'єрах у монохромній кольоровій гамі.
 3. Одне велике чи кілька маленьких дзеркал. Дзеркала в житлових кімнатах – це відмінний спосіб візуально розширити простір і додати в нього більше світла (бо дзеркала відбиватимуть природне та штучне освітлення).
 4. Для інтер'єрів в англійському чи етно стилі доречно прикрасити стіни комплектом декоративних тарілок.
 5. Фітостіна – оригінальний спосіб освіжити інтер'єр та додати до нього живих рослин. Особливо ефектно виглядають фітостіни в грубих і холодних стилях, типу лофта, мінімалізму, хай-тека.
 6. Неонові написи. Досить свіже дизайнерське рішення, за допомогою якого можна зробити акцент в інтер'єрі, підкреслити стилістику та колірну гаму дизайну.
 7. Цікавий настінний годинник з незвичайних матеріалів: бетону, міді, чорного металу, скла та ін.

КАРТИНА НА ПОЛОТНІ TUK-TUK COLOR TWIST

Декор кімнати для полиць, стелажів, тумб та ін.

Цей тип декоративних деталей легко пересунути, забрати, поміняти місцями. У цьому їхній великий плюс, тому що знадобляться мінімальні зусилля, щоб оновити обстановку. Це можуть бути статуетки, керамічні фігурки, вази, свічники та свічки, декоративні пляшки, фото в рамках, квіткові горщики та кашпо, ікебани, підставки та багато іншого.

Ці речі можуть бути як декоративними, так і цілком функціональні. Наприклад, красиві коробочки для приправ та чаю, кошики для фруктів та хліба, серветниці, таці, на яких ви прийматимете їжу, підставки під гаряче та ін.

Доречний такий декор на кухні, у вітальні, спальні, кабінеті, дитячій та навіть ванній кімнаті. Він абсолютно універсальний.

Але тут варто враховувати деякі нюанси. По-перше, не треба захаращувати повністю всі вільні поверхні. Кожна деталь повинна виконувати певну роль і бути добре видною. По-друге, чергуйте великі та дрібні, високі та низькі предмети. Так інтер'єр стане динамічнішим.

ВАЗА SELETTI АСТРОНАВТ «COSMIC-DINER-STARMAN»

Декорування інтер'єру – захоплюючий процес перетворення «нудного» приміщення на затишний простір, який дозволяє втілити в реальність різні креативні ідеї. До того ж, використання декору для дому не вимагає великих фінансових вкладень. За допомогою декоративних елементів та аксесуарів домашній інтер'єр стане відображенням вашого індивідуального стилю. Щоб декор був бездоганним, найкращим рішенням стане допомога професіоналів – дизайнера інтер'єру чи декоратора.