Красиві картини для інтер'єру: мода 2020 - 2021

18 Вересня
2020

Можна роками терпіти в інтер'єрі незручний стілець, при цьому, як тільки картина перестає дарувати радість - виникає бажання її замінити.

Красиві картини - свобода світовідчуття.

Елементи декору, через які люди самовиражаються, роблять житло затишним, наповнюють життям, встановлюють зв'язок між власником і будинком. На картину не дивляться, мистецтво відчувають.

 Інтернет-магазини пропонують придбати:

 • постери;
 • панно;
 • репродукції;
 • авторські роботи;
 • модульні композиції.

Нові технології допомагають обробити будь-яке зображення, фотографію, кадр відеозйомки. За невеликі гроші замовник отримає постер з вподобаним малюнком.

У сучасному дизайні немає строгих правил відповідності за стилем і тематикою. Присутні тенденції і рекомендації.

Головне - яка подача, наскільки твори мистецтва наповнюють атмосферу, створюють настрій.

Килими звільнили місце на стінах, в моді тепер картини.

Яку купити картину

Звичайно, на допомогу прийдуть фахівці. Досвідчений дизайнер виконає роботу, підбере серію малюнків для декорування. Але чи варто покладатися на чужий смак, нехай навіть професіонала?

Критерії особистого вибору:

 1. Тема. Подумайте, які візуальні образи вам імпонують, доставляють естетичне задоволення. Який напрям живопису викликає емоційне прийняття. Згадайте художню галерею, музей. Подивіться каталог сайту продавця картин. Не поспішайте. Нехай враження осядуть. Те, що залишиться на поверхні і не зітреться - ваше.
 2. Розташування, розміри. Місце підкажуть порожні стіни. Розмір слід вибирати, враховуючи габарити кімнати. Для малометражного приміщення зі стелею до 2,5 м, краще підібрати невеликі роботи в рамках. Коли є можливість повного огляду, відстань один-два метри, придбайте середні картини в обрамленні або великі полотна.
 3. Колористика інтер'єру. Вибираючи картину-акцент, важливо щоб колірна гамма вторила кольорам інтер'єру. Монохромні малюнки, чорно-білі фотографії підійдуть для фонового оформлення. Рамка з паспарту підкреслить глибину виробу, коли стіни обклеєні візерунчастими шпалерами.

Рекомендації дизайнера:

 • Полотна розміщуйте трохи вище рівня очей.
 • У кімнаті використовуйте рамки одного типу.
 • При оформленні композиції з декількох творів, залишайте проміжки між полотнами.

Вибір картини на стіну - розмова не про моду і дизайн. Це ваша історія. Суб'єктивне відчуття прекрасного.