Модульний диван

23 Липня
2021

Модульні дивани стали в сучасних інтер'єрах дуже популярні. І не дивно. Адже вони дозволяють облаштовувати вітальню, враховуючи особливості кімнати, а також звички і потреби власників житла.

Це один з найбільш трендових видів меблів сьогодні. Все тому, що моделі, які складаються з окремих секцій, універсальні, легко трансформуються і дозволяють змінювати зовнішній вигляд інтер'єру за бажанням.

ДИВАН CREALE РОМЕО МОДЕРН

Диван модульний: особливості конструкції

Модульна диванна система складається з окремих м'яких блоків: кутових, одно- і двомісних зі спинками і без, пуфів, крісел, оттоманок. У набір модулів можуть входити також столики, вбудовані тумби, ящики і міні-бари.

Головні переваги:

 1. Ви самостійно визначаєте конфігурацію свого дивана. Чи буде він прямий, кутовий, острівний або П-подібний?Чи будуть модулі оснащені розкладним механізмом? Ви також можете змінювати зовнішній вигляд м'яких меблів, поєднуючи блоки в певному порядку.
 2. Модульний диван не обов'язково використовувати, як цілісну конструкцію. При необхідності секції можна задіяти окремо одна від одної. Наприклад, розставити блоки модульного кутового дивана в якості крісел навколо журнального столика для прийому компанії гостей.
 3. Є можливість «підлаштовувати» габарити меблів під свій інтер'єр. Моделі стандартних розмірів не завжди підходять за розмірами. У випадку з модульним диваном ви набираєте потрібну кількість блоків, які ідеально вписуються у вітальню.
 4. Модульна конструкція дозволяє приховувати мінуси планування.
 5. Можна створювати унікальний дизайн конкретного виробу, комбінуючи різні тканини і кольори оббивки в модулях.
 6. Можна з часом докуповувати нові потрібні секції.

КУТОВИЙ ДИВАН CRUZO СКІФ ПЛЕТЕНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ РОТАНГ, СВІТЛО-КОРИЧНЕВИЙ

Модульні дивани для вітальні: які види є?

Модульні системи бувають двох видів:

 • жорсткі (секційні);
 • вільні (трансформовані).

Секційні – це проміжний тип між звичайними диванами і тими, що трансформуються. Вони складаються з окремих модулів, але між ними є кріпильні з'єднання. Тобто при покупці такої моделі ви вибираєте окремі блоки, але в подальшому вони будуть зафіксовані між собою.

Вам потрібно буде заздалегідь визначитися з конфігурацією меблів: це буде диван модульний кутовий, прямий або острівного типу? Якщо вам знадобиться змінити конструкцію, це буде можливо зробити. Але для цього потрібні деякі інструменти, фізична сила і трохи вільного часу.

Такі дивани підійдуть в тих випадках, коли потрібні меблі нестандартної форми, але щодня переміщати і змінювати їх зовнішній вигляд немає необхідності.

У дивані, що трансформується, модулі між собою ніяк не з’єднуються. Хоча деякі виробники передбачають фіксуючі ремені або липучки, щоб секції часом не роз'їхалися, коли ви відпочиваєте на них.

Блоки в цих моделях можна вільно міняти місцями, пересувати по кімнаті і використовувати окремо. Зазвичай вони не важкі, щоб не виникало труднощів з переміщенням, а також оснащені легкими опорами або коліщатами. Звертайте увагу, щоб ніжки мали захисні накладки, які не будуть псувати ваші покриття для підлоги.

ДИВАН МІРАЖ ОДНОМІСНИЙ ЗІ СПИНКОЮ МОДУЛЬ ЖЕМЧУГ-11

Модульні дивани – одне із самих практичних сучасних рішень для інтер'єру вашої вітальні. Конструкція передбачає створення абсолютно індивідуального виробу, який буде відповідати вашим щоденним побутовим звичкам і потребам.

Вибираючи подібні м'які меблі, потрібно враховувати:

 • площу і особливості планування приміщення;
 • чи буде вам необхідна часта перестановка в вітальні (наприклад, щоб приймати гостей);
 • чи потрібно буде додаткове спальне місце (тоді є сенс вибрати розкладну модель);
 • диван буде стояти вдома або в офісі (у другому випадку потрібно ретельніше підбирати оббивну тканину);
 • чи буде вбудована система зберігання і т.п.

На сайті tuk-tuk.ua ви знайдете найрізноманітніші моделі модульних диванів: як готові модельні системи, так і окремі секції.