Світильники Nowodvorski Eye

24 Грудня
2021

Nowodvorski Lightning - відомий польський бренд із виробництва освітлювальних приладів. Історія компанії налічує понад 20 років. За цей час фірма досягла чималих успіхів та визнання як на батьківщині, так і за кордоном. У каталозі «Новодворське світло» можна знайти кілька лінійок світильників, які підходять для використання у житлових приміщеннях та комерційних площах.

Одна з найпопулярніших модельних лінійок марки – Nowodvorski Eye. 

ТОЧКОВИЙ СВІТИЛЬНИК NOWODVORSKI 5463 EYE

Особливості серії світильників Nowodvorski Eye

Відмінна риса цієї серії полягає в мінімалістичному дизайні. Виробники прибрали все зайве, запропонувавши клієнтам монохромні кольори в класичних тонах та строгість ліній. Основними є чорний та білий кольори, але ви також можете вибрати моделі у металевих відтінках.

Моделі Eye ідеально підходять для всіх сучасних стилів інтер'єру. Особливо гармонійно вони впишуться в мінімалізм, лофт і хай-тек, які славляться лаконічністю та строгістю ліній.

Точкові світильники та споти користуються неабиякою популярністю для акцентного освітлення торгових площ. Суворий дизайн також ідеально підходить для оформлення офісів та кабінетів, що робить модельний ряд Nowodvorski Eye справді універсальним.

ПІДВІСНИЙ СВІТИЛЬНИК NOWODVORSKI 8915 EYE L

Модельний ряд серії Eye включає такі освітлювальні прилади:

  • точкові накладні світильники;
  • споти;
  • підвісні світильники;
  • бра;
  • настінні світильники;
  • торшери.

Більшість освітлювальних приладів даної лінійки використовується у якості акцентного (споти та точкові світильники) і функціонального (бра, торшери) освітлення. Використовуючи кілька точкових та підвісних моделей, ви зможете створити єдину композицію для основного освітлення в кімнаті.

ТРЕКОВИЙ СВІТИЛЬНИК NOWODVORSKI 9338 PROFILE EYE

Основним матеріалом моделей серії Nowodvorski Eye є хромована сталь. Вона забезпечує міцність та довговічність виробів, забезпечуючи їх захист від механічного впливу.

Популярні моделі Nowodvorski Eye

Особливий попит у споживачів мають точкові світильники Nowodvorski 5255. Вони виготовлені у вигляді невеликого циліндра заввишки 9,5 см. Ці накладні стельові джерела світла можуть використовуватися для будь-якого типу освітлення. Аналог у чорному кольорі – Nowodvorski 6836.

ТОЧКОВИЙ СВІТИЛЬНИК NOWODVORSKI 6836 EYE

Спот Nowodvorski 6611 – універсальна модель світильника, яка може використовуватись як:

  • основне освітлення, замінюючи люстру у вітальні, спальні, передпокої чи кухні;
  • робоче спрямоване світло;
  • акцентне освітлення для підсвічування торговельного обладнання, стелажів та вітрин.

Ідеальний вибір для сучасного інтер'єру. Спот комплектується шістьма світильниками з галогенними лампами 35 Вт кожна. Основа та поворотні плафони циліндричної форми виготовлені зі сталі.

СПОТ NOWODVORSKI 6611 EYE SPOT

Якщо ви цінуєте сучасні інтер'єрні стилі, де на чільному місці ставиться функціональність, вам припадуть до смаку світильники Nowodvorski Eye. Замовити вироби за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині TUK-TUK.