Сушарки для рушників і радіатори

16 Березня
2021

Незважаючи на те, що ванна кімната рідко потребує додаткового опалення, сушарка для рушників в цьому приміщенні явно не буде зайвою. Функція такого виду обладнання - підтримувати оптимальний температурний режим і сушити рушники після використання.

Відмінності сушарок для рушників від радіаторів

Радіатори опалення - універсальні опалювальні прилади, в яких циркулює теплоносій в нагрітому стані. Будь-який різновид радіаторів забезпечує передачу тепла в приміщення, що обігрівається.

Прилади відрізняються матеріалами, з яких вони виготовлені. Чавунні вважаються найбільш міцними, вони максимально стійкі до корозії, розділені на невеликі секції, кількість яких залежить від площі приміщення. Алюмінієві відрізняються підвищеною потужністю і підходять для установки в автономні опалювальні системи.

Сталеві радіатори підходять для установки в житлових будинках. Серед їх переваг:  мала вага, естетичний зовнішній вигляд, висока потужність. Біметалічні прилади підходять для приватних будинків. Однак один з можливих недоліків - висока вартість, яка окупається в короткі терміни.

Рушникосушки є різновидом обігрівальних приладів, призначення яких - забезпечити комфортну температуру у ванній кімнаті і служити засобом для швидкого сушіння рушників і білизни. Від радіаторів, встановлених в житлових приміщеннях, вони відрізняються рядом технічних особливостей, дизайном і малою потужністю.

По суті, пристрій для сушки рушників є трубою, яка вигнута кілька разів. По ній тече гаряча вода з системи водопостачання будинку. Раніше рушникосушки встановлювалися в усі багатоквартирні будинки.

Сьогодні використання сушарок нерідко стає предметом суперечок, оскільки гаряча вода циркулює в системі цілий рік, що небажано в літню спеку. Вартість такого приладу залежить від виробника.

РУШНИКОСУШАРКА GENESIS-AQUA MAXI 

Види сушарок для рушників

  1. Електричні рушникосушки прості в монтажі. При грамотній установці вони безпечні. Користувачі відзначають легкість в управлінні, практичний дизайн, який дозволяє сушити велику кількість білизни. Ще один плюс такого обладнання полягає в широкому асортименті.
  2. Водяні сушарки набагато дешевше в експлуатації, оскільки не витрачають електроенергію. Працюють за рахунок центральної системи водопостачання. Нагрівання відбувається в результаті проходження гарячої води через трубу.

Роблячи вибір, важливо в першу чергу звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений прилад. Саме від нього залежить тривалість служби, ефективність роботи. Найбільш довговічними вважають вироби з нержавіючої сталі. Покупцям наданий широкий асортимент, з якого вони можуть вибрати модель, найбільш підходящу під дизайн. У продажу є різні відтінки і кольори, в тому числі і чорні рушникосушки.

РУШНИКОСУШАРКА GENESIS-AQUA ALBERO

Інтернет-магазин Tuk-Tuk. ua готовий запропонувати знижку на всі види товарів. Для цього потрібно взяти участь в торгах з чат-ботом. Вкажіть туку ціну, а він, у свою чергу, запропонує свою. Торги будуть закінчені, коли ціна влаштує обидві сторони. Для отримання знижки необхідно зайти в картку товару і натиснути кнопку «поторгуватися».

Чат-бот працює для вас кожен день в будь-який час доби. Знижку можна отримати для всіх видів товарів з представлених в каталозі. Виняток становлять акційні товари, ціна яких уже вказана зі знижкою.