Стельова вішалка MON BON

25 Червня
2021

Проблема зберігання речей в умовах невеликих квартир завжди породжує безлад і купи одягу в різних місцях. З цим, напевно, стикався кожен.

Щоб ефективно і комфортно використовувати простір в маленьких кімнатах, є багато різних цікавих варіантів вішалок. Простий предмет, який дозволяє вирішити питання безладу. Є цілий ряд різновидів: стельова вішалка, настінна, для підлоги, мобільна, вбудована та ін.

Стильна стельова вішалка від компанії MON BON

Вішак торгової марки MON BON зі стельовим кріпленням – яскравий приклад сучасного незвичайного і практичного предмета інтер'єру. Підійде насамперед для стилю лофт.

MON BON – це український виробник незвичайних, стильних меблів й інших предметів для інтер'єру, який орієнтується на лофт напрямок. Компанія випускає як серійні колекції, так і працює над індивідуальними замовленнями. Головні принципи в роботі: висока якість, надійність, натуральність, сміливість і свобода дизайну.

ВІШАЛКА ПІДВІСНА MON BON 1100 ММ

Особливості конструкції 

Вішалка для стелі MON BON – це конструкція з двох паралельних планок. Вони кріпляться до стелі спеціальними надійними гаками, які йдуть в комплекті. Виглядає така вішалка дуже незвично і підкреслить індивідуальність інтер'єру.

Такий тип монтажу дозволяє ефективно використовувати простір під стелею і розмістити одяг, наприклад, над взуттєвої тумбочкою або комодом в спальні. Цей аксесуар передбачає використання плічок, тому можна акуратно і компактно розвісити одяг і не боятися, що він помнеться.

Модельна лінійка складається з моделей в двох розмірах: 900х600 мм і 900х110 мм.

ВІШАК ПІДВІСНИЙ МАЛИЙ MON BON 600 ММ

Матеріал і технологія фарбування

Вішалки виготовляються з міцного металу, який фарбується полімерною фарбою у вигляді порошку. Дана технологія фарбування відрізняється якістю покриття і довговічністю. Це досягається завдяки тому, що фарба не просто покриває метал, а проникає в нього.

Також серед переваг: стійкість до механічних деформацій, вологи, ультрафіолету і хімічних розчинників.

Виріб виробляється під замовлення. Доступно 8 кольорів на вибір, зокрема, білий, сірий, чорний, хакі та ін.

Вішак – це простий аксесуар, який здатний вирішити проблему зберігання речей в інтер'єрі невеликої спальні або вітальні:

У магазині ТУК-ТУК також можна купити вішалку для одягу стаціонарного і мобільного типу у вигляді стійки.