Змішувач для кухні з гнучким виливом

23 Листопада
2021

При виборі змішувачів на кухню варто орієнтуватися не тільки на їх дизайн, але і на функціональну складову. Ви будете неодноразово використовувати кухонний кран протягом дня, тому його якість та зручність експлуатації виходять на перший план.

Останнім часом все більшої популярності набирають змішувачі з гнучким виливом. Про принцип їх роботи, різновиди, а також плюси і мінуси ми і розповімо в цій статті.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ З РЕФЛЕКТОРНИМ ВИЛИВОМ GROHE EUROCUBE

Особливості конструкції гнучкого змішувача на кухню

Змішувач для кухні з гнучким виливом за принципом роботи не відрізняється від звичайного крана. При цьому гусак такого змішувача виготовлений не з жорсткого матеріалу, а з металевої гофрованої спіралі або силіконової трубки. Така конструкція забезпечує рухливість крана, що дозволяє регулювати його висоту та змінювати напрямок струменя. Ви зможете повертати гусак на 360º, наповнювати будь-які ємності та очищати важкодоступні місця раковини.

За своєю конструкцією гнучкі крани діляться на:

  • цілісні;
  • телескопічні.

Цілісні також називають невисувними. Вони виготовлені з металевої спіралі з гнучким шлангом усередині або силікону.

Перший варіант більш довговічний, тому що металеве обплетення захищає гнучку частину гусака від пошкоджень. Але якщо буде пошкоджений шланг, вам доведеться демонтувати металеву гофру.

Невисувні змішувачі з харчового силікону згинаються на всі боки і відрізняються простотою конструкції. Незважаючи на незахищеність, силіконові моделі можуть прослужити досить довго завдяки міцності матеріалу і стійкості до корозії. При цьому виглядають вони, звісно, ​​менш привабливо.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ З РЕФЛЕКТОРНИМ ЗЛИВОМ QTAP LINEA CRW 007F

Телескопічний змішувач на кухню з гнучким виливом може оснащуватися як гофрованим, так і жорстким гусаком із металу. Відмінність від цілісних моделей полягає у наявності висувної лійки, яка збільшує «радіус дії» крана.

Є моделі з особливо довгою лійкою, яка дозволяє наповнювати ємності водою за метр і більше від мийки.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ З ВИСУВНИМ ВИЛИВОМ GROHE MINTA

Переваги та недоліки гнучких кранів для кухні

Гнучкі кухонні крани вже завоювали популярність завдяки своїм перевагам:

  • зручно регулювати висоту та кут подачі води;
  • деякі моделі дозволяють встановлювати гнучкі гусаки на старі змішувачі, що дозволяє заощадити кошти на заміні корпусу;
  • телескопічні крани забезпечать додаткові можливості щодо набору води в ємності;
  • сучасні виробники пропонують безліч моделей у різних габаритах та дизайнах;
  • зручно мити продукти та габаритний посуд, який важко поміщається в раковину;
  • гнучка конструкція дозволяє дістатися в будь-який куточок мийки, щоб відмити її.

HANSGROHE METRIS STEEL OPTIC ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ, ОДНОРИЧАЖНИЙ

Щодо недоліків, варто відзначити складність конструкції, особливо у телескопічних моделей. Якщо у класичних кранів ремонт часто пов'язаний із заміною ущільнювачів, то в гнучких змішувачах може знадобитися заміна цілого шланга.

Також варто відзначити той факт, що гнучкий змішувач на кухню дорожчий за звичайний.

Однак плюси значно переважають мінуси. З гнучкими кранами ви зможете підтримувати раковину в ідеальній чистоті та заощадите час на миття посуду.

На tuk-tuk.ua ви знайдете широкий вибір високоякісних кранів від найкращих європейських та українських виробників, які ви зможете придбати за розумною ціною.