Змішувач на кухню: 5 кращих моделей

08 Жовтня
2021

Чим ви найчастіше користуєтеся на кухні? Холодильником? Посудом? Столовими приборами? Змішувачем! Кухонний кран відкривається десятки разів щодня: миємо посуд, продукти, руки після готування і т.д. Тому так важливо, щоб він був функціональним, зручним і довговічним.

Але який кран для кухні вибрати? Адже сьогодні в магазинах представлені сотні варіантів. Ми підготували рейтинг найбільш практичних і стильних моделей.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ GROHE BLUE PURE

Змішувач для кухні на дві води

Якість водопровідної води абсолютно у всіх містах України погана. Вже давно воду з-під крана не можна пити, вона не дуже добре позначається на якості шкіри, якщо нею регулярно вмиватися, та й побутова техніка (пральні машини, посудомийки) може постраждати від зайвої жорсткості.

Тому багато хто давно встановив у себе вдома стаціонарні водопровідні фільтри. Стандартно для фільтрованої води підключають окремий кран. Але це виглядає частіше за все не дуже естетично і ускладнює миття мийки.

Вирішити цю проблему дозволяє кухонний змішувач на дві води. З його допомогою можна користуватися звичайною водопровідною і фільтрованою водою через один вилив. При цьому очищена і неочищена вода не змішуються, тому що всередині виливу вони проходять по різним відсікам, а виходять через різні отвори. У таких моделях є два важелі: один для звичайної води, другий - для відфільтрованої. Часто продається такий змішувач для кухні з фільтром в комплекті.

КУХОННИЙ ЗМІШУВАЧ FRANKE NEPTUNE CLEAR WATER

Змішувач для кухні з гнучким виливом

Коли подібні крани з'явилися на наших кухнях, багато господинь з полегшенням зітхнули. Адже гнучкий вилив дозволяє ретельніше споліскувати вимитий посуд, з ним набагато зручніше мити каструлі, сковороди і саму мийку. Крім того, гусак крана можна підняти, щоб поставити в мийку велику каструлю, або витягнути його і налити повну каструлю води, коли вона стоїть поруч з мийкою, а не в ній.

Є два види подібних кранів:

  1. Змішувач з цільним гнучким гусаком, який зроблений з харчового силікону.
  2. Кран з телескопічним виливом, оснащеним висувною лійкою.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ З РЕФЛЕКТОРНИМ ВИЛИВОМ GROHE ESSENCE

Кухонний змішувач з сенсорним управлінням

Принцип роботи такого крана простий: у нього немає звичних важелів і вентилів, замість них - сенсорне керування увімкненням і вимиканням води. Регулювання температури зазвичай налаштовується термодатчиком.

Головний плюс безконтактного управління - це те, що ви можете регулювати подачу води, якщо ваші руки зайняті або сильно забруднені.

Найчастіше виробники пропонують два варіанти реалізації безконтактного управління:

  1. Інфрачервоний датчик, який спрацьовує, коли ви підносите руки до виливу. Вода вимикається, коли ви забираєте руки. Такий механізм дозволяє додатково економити воду.
  2. Управління торканням. Для включення або виключення води потрібно тильною стороною долоні легко торкнутися певної частини змішувача.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ СЕНСОРНИЙ GROHE MINTA TOUCH

Кран кухонний з аерацією

Технологія аерації води не нова. На ринку вже давно можна знайти окремі насадки-аератори, які встановлюються на будь-який кран. Але зараз виробники сантехніки випускають моделі відразу з функцією аерації.

Аератор на змішувачі - відмінний спосіб для помітної економії води. Він являє собою спеціальну насадку, яка одягається на вилив, у вигляді дрібної сітки (візуально схожа на душову лійку). Аератор знижує інтенсивність струменя, розділяючи його на безліч тонких цівок і насичуючи їх повітрям. Тим самим запобігає перевитратам води.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ HANSGROHE TALIS CLASSIC

Кольоровий кухонний змішувач

Додаткові корисні функції в крані для кухні - це важливо. Але він також повинен бути візуально привабливим, вписуватися в інтер'єр кухні. Звичні всім хромовані моделі універсальні, так як добре поєднуються абсолютно зі всіма матеріалами. Але варто визнати, що вони вже приїлися.

Один з головних трендів в сантехніці в останні пару років - це кольоровий змішувач для кухні (чорний при цьому один з найпопулярніших кольорів).

Білий, бежевий, чорний кухонний кран виглядають незвично і підбираються в колір мийки. Найчастіше вони матові. Це дуже практично, тому що на них майже не видно вапняних відкладень, слідів від крапель води і відбитків пальців.

КУХОННИЙ ЗМІШУВАЧ FRANKE ACTIVE PLUS BLACK

На tuk-tuk.ua ви знайдете великий вибір сучасних моделей кухонних змішувачів від кращих виробників: Grohe, Hansgrohe, Franke, Imprese, Newark і багатьох інших.