Змішувачі та душові системи прихованого монтажу

24 Вересня
2021

У процесі ремонту ванної кімнати одним з основних питань стає вибір сантехніки. І мова йде не тільки про ванни, умивальники, біде, а також і про крани, душові системи та змішувачі. Останнім часом все більшої популярності набирає сантехніка прихованого монтажу. Вона дозволяє приховати всі комунікації, залишаючи зовні тільки функціональні елементи.

Особливості вбудованої сантехніки

Суть кранів прихованого монтажу полягає в маскуванні за стіною самого змішувача, який відповідає за спільну подачу потоків холодної і гарячої води. Така конструкція дозволяє залишати на «поверхні» виключно кран і важіль регулювання температури. Якщо використовується душова система прихованого монтажу, то до крана додається стаціонарна лійка або лійка на шлангу.

Простіше кажучи, змішувач прихованого монтажу для ванни, душу або раковини - це зовсім не змішувач, а тільки зовнішня його частина. Всі ж комунікації та кріпильні елементи приховані від очей під плиткою.

ЗОВНІШНЯ ЧАСТИНА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ РАКОВИНИ GROHE ESSENCE

Змішувач і душова система прихованого монтажу: переваги і недоліки

До переваг такої сантехніки відносять:

 1. Поєднує зручність і лаконічний дизайн. Крани на умивальник, ванну і в душ прихованого монтажу компактніше звичайних за рахунок приховування комунікацій, що робить їх експлуатацію зручною, а зовнішній вигляд більш привабливим;
 2. Широкі можливості монтажу. Ви можете встановити змішувач в будь-якому місці і на будь-якій висоті.
 3. Менший ризик отримання травми.
 4. Візуально збільшують простір в маленьких кімнатах.
 5. Забезпечують порядок. Замість душової трубки або випирають комунікацій крана ви можете встановити полку або зробити нішу для зберігання банного приладдя.
 6. Більше функціонал. Ви можете встановити змішувач для душа прихованого монтажу, який буде відповідати за подачу води та її температуру в двох лейках (стельова, стінна, на шлангу і ін.).
 7. Менше часу на прибирання.

До недоліків такої системи можна віднести складну установку, яку повинні здійснювати професіонали. Також варто відзначити високу ціну виробів, але вона компенсується високою якістю збірки і кожного комплектуючого елемента. Ще одним неприємним моментом може стати необхідність ремонту системи. В такому випадку доведеться ламати керамічну плитку і стіну, щоб дістатися до комунікацій.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ HANSGROHE METROPOL ОДНОВАЖІЛЬНИЙ ХРОМ

Різновиди сантехніки вбудованого монтажу

Вся сантехніка даного типу установки поділяється за кількома параметрами:

 • за цільовим призначенням: змішувачі для раковини, ванни або душу, а також душові системи, які забезпечують управління форсунками, ручною лійкою і верхнім душем за допомогою одного крана;
 • за наявністю термостата: моделі без термостата і з ним, другі виключають ризик отримання опіку, а також дозволяють виставити комфортну температуру води; 
 • за видом керуючого механізма: джойстикові (регулювання за допомогою одного важеля), оборотні (два класичних вентиля) і напівоборотні (важелі для подачі або перекриття води), сенсорні безконтактні (вода подається при піднесенні рук до датчика світлового або теплового типу).

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ, HANSGROHE PURAVIDA HANS

Особливості установки змішувачів прихованого монтажу

Основним моментом установки вбудованої сантехніки є створення короба в стіні, в якому буде розташовуватися змішувач. До нього підводять труби, а також від короба здійснюється розводка водопостачання. В процесі установки варто враховувати деякі моменти:

 • найкращим варіантом буде установка короба в несучій стіні, яка витримає підвищене навантаження;
 • кахельна плитка в місці установки вбудованого змішувача кладеться після монтажу сантехніки;
 • при установці душової системи бажано купувати моделі з двома лійками (стельова стаціонарна і на гнучкому шлангу), так ви зможете скористатися душем без необхідності намочити голову, помити дитину або собаку після прогулянки;
 • при визначенні висоти стаціонарної лійки враховуйте висоту найвищого члена сім'ї і тиск води;
 • при установці декількох змішувачів не економте на підключенні; підведення до кожної точки водовіддачі своєї труби дозволить перекривати окремі крани в разі необхідності ремонту;
 • не економте на кріпильних елементах, так як від їх якості залежить зручність експлуатації і термін служби всієї системи.

Радимо звертатися за допомогою в установці вбудованої сантехніки до професіоналів, які дають гарантію на виконану роботу.

ДУШЕВА СИСТЕМА WELLE MARTIN З ПРИХОВАНИМ МОНТАЖЕМ, 3-РЕЖИМНА

Огляд популярних моделей вбудованої сантехніки

Якщо ви в пошуках якісної сантехніки прихованого монтажу, ми підготували для вас невеликий огляд вбудованих виробів, які користуються попитом на вітчизняному ринку.

Одноважільний змішувач прихованого монтажу для раковини Hansgrohe Metropol

Хромований виріб з латуні, призначений для використання з умивальником. Для управління потоками води використовується один важіль, довжина виливу - 22,5 см. Для зручності користувачів рукоятка може розміщуватися з кожної зі сторін виливу. При хорошому натиску показник витрати води становить 5 л на хв. Поставляється без внутрішніх компонентів.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ HANSGROHE METROPOL ОДНОВАЖІЛЬНИЙ, ХРОМ

Вбудований змішувач для раковини Grohe Bauclassic

Одна з найбільш популярних моделей змішувачів Grohe включає в себе лаконічний вилив і важіль для управління потоком води. Джойстиковий важіль може закріплюватися ліворуч або праворуч від виливу. Виріб виготовлено з латуні з хромовим покриттям.

ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ GROHE BAUCLASSIC

Кран прихованого монтажу безконтактний Grohe Euroeco Cosmopolitan E

Зовнішній елемент сенсорного крана відомого бренду. Завдяки сенсорному управлінню користується попитом як для побутового використання, так і в громадських закладах.

ЗОВНІШНЯ ЧАСТИНА БЕЗКОНТАКТНОГО КРАНА ДЛЯ РАКОВИНИ GROHE EUROECO COSMOPOLITAN E

Душова система прихованого монтажу Grohe Grohtherm SmartControl

У комплект системи входять ручний і стельовий душ, термостатичний картридж і змішувач. Шланг довжиною в 1,5 м гарантує зручність використання ручної лійки на будь-якій висоті. Довжина кронштейна стаціонарного душа складає 39 см. Виготовляється з латуні з глянцевим покриттям і додаванням пластикових елементів. Управління змішувачем за допомогою механічних вентилів.

ДУШОВА СИСТЕМА GROHE GROHTHERM SMARTCONTROL

Вибираючи вбудовану сантехніку для ванни, ви віддаєте перевагу зручності і естетиці. При цьому важливо заздалегідь продумати інтер'єр кімнати, щоб грамотно вписати кожен елемент до початку оздоблювальних робіт. У цьому вам допоможуть фахівці нашого магазина tuk-tuk.ua, які порадять найкращі моделі змішувачів для конкретного приміщення.