Blanche меблі - сучасний м'які меблі українського виробника

29 Грудня
2020

М'які меблі - це практична частина інтер'єру, яка поєднує дві основні риси: комфорт і унікальний стиль власника. Говорячи про дизайнерський підхід, більшість споживачів мають на увазі іноземні бренди з високою вартістю продукту. Однак промисловість м'яких меблів в Україні розвивається з кожним днем ​​все швидше. Вітчизняні компанії пропонують продукцію за доступними цінами з гордістю заявляючи - «Made in Ukraine». Вони є не тільки якісними аналогами світових брендів, а й гідними конкурентами на міжнародному ринку.

Меблі Blanche

Перед початком виробництва продукції, дизайнери відвідують виставки за кордоном, вивчають світові тренди і застосовують знання на практиці. Компанія підкреслює, що головне завдання - це самовдосконалення, яке дозволяє виконувати головні побажання клієнта. Сучасний український виробник поєднує в собі основні вимоги споживача:

  1. Власний дизайн, розроблений досвідченими фахівцями;
  2. Витончені деталі, що підкреслюють унікальність виробу;
  3. Комфорт і якість;
  4. Екологічне виробництво.

Які матеріали використовуються для виготовлення продукції

Виробництво м'яких меблів відбувається з використанням інноваційного обладнання з таких країн як Німеччина, Італія, Франція та Австрія. Складні форми і конфігурації диванів Blanche досягаються за допомогою нових технологій. Одне з головних завдань компанії - реалізовувати підхід eco-friendly. Усі товарні одиниці мають плавні лінії і натуральні кольори, які символізують об'єднання з природою. За допомогою таких меблів можна додати ненав'язливі нотки в інтер'єр і створити розслаблену атмосферу. Компанія віддає перевагу співпраці з постачальниками натуральних і екологічно чистих матеріалів: дерева, тканин і шкіри. Таким чином вони дбають про здоров'я клієнта і про охорону навколишнього середовища.

Оббивні матеріали, які використовуються при виробництві м'яких меблів - екошкіра, натуральна шкіра і велика різноманітність тканин, до складу яких входять нитки з льону, бавовни і шерсті. Компанія співпрацює з постачальниками з Туреччини, Італії, Бельгії та Польщі. Споживач може вибрати будь-яке забарвлення, представлене в широкій палітрі кольорів і візерунок - від класичного до сучасного. Кінцева ціна виробу прямо залежить від вибору оббивного матеріалу. За міжнародним стандартом, тканини розділені на 8 груп, яким присвоєно цифри від 0 до 7. Чим вище якість, зносостійкість текстилю, тим вище його ціна. 7-а категорія - найдорожчий матеріал, а 0-а, відповідно - найбільш дешевий. Меблева фабрика Blanche використовує у виробництві оббивку з 1-ої по 6-у категорії.

Дивани Бланше наповнюються пінополіуретаном, який широко використовується в меблевій промисловості. Матеріал допомагає досягти хорошої пружності і довговічності.

У виробництві фабрика використовує фанеру класу Е1 і більше 30 видів дерева як для виготовлення каркаса, так і для декору. Найбільш популярні з них: дуб, сосна, ясен, палісандр та інші. Для склеювання дерев'яних частин каркаса використовується безпечний клей Jowat з Німеччини, а для з'єднання каркаса з пінополіуретаном - клей фірми Saba з Нідерландів. Додатковим декором служать подушки, наповнені холлофайбером - гіпоалергенним матеріалом, що забезпечує легкість, довговічність і м'якість продукту.

Переваги українського виробника

Висока якість меблів Бланше дозволяє конкурувати з європейськими аналогами. Перевага фабрики - вигідне місце розташування до вітчизняного споживача і доступна ціна. Виробництво організоване на базі міжнародних стандартів ISO 9001. Контроль за процесом здійснює спеціальний відділ, який займається перевіркою якості збірки і наповнення. Купуючи меблі на фабриці Бланше, покупець уникає націнки за:

  1. Сертифікацію за європейськими тарифами;
  2. Бренд;
  3. Транспортні витрати з транспортування в іншу країну;
  4. Митні збори.

Придбати меблі можна на Tuk-Tuk.ua - офіційному представнику бренду в Херсонській області. Компанія допоможе доставити екологічно чисту продукцію, створену з якісних матеріалів.

Український виробник Blanche - гарант унікальних рішень для інтер'єру. Поєднання першокласних фахівців і автоматизованих процесів допомагають отримати довіру клієнтів. Сучасні дизайнери використовують натуральні кольори і форми, які створюють спокійну атмосферу в домі. Меблі компанії Blanche гарантовано допоможе досягти такого результату.

ВИБРАТИ ДИВАНИ БЛАНШЕ→