Eglo Light: огляд бренду

07 Вересня
2021

Сучасний ринок освітлювальних приладів представлений безліччю брендів, які пропонують велику кількість моделей. З таким розмаїттям виробників заплутатися простіше простого. У цій статті ми хочемо познайомити вас з одним з провідних світових брендів у сфері освітлення - австрійською компанією Eglo.

Історія розвитку Eglo

Компанія Eglo була заснована в 1969 року в м Пілл. Спочатку метою засновника Людвіга Обівізера було завоювання внутрішнього ринку з перспективою експорту продукції в європейські країни. З кожним роком Eglo тільки набирала обертів у своєму розвитку:

 • вже на початку 80-х років бренд «Егло» виходить на європейський ринок освітлювальних приладів;
 • в 1986 році відбувається відкриття першого представництва компанії в Німеччині;
 • до 00-х років бренд реалізує свою продукцію на п'яти континентах, показуючи одні з найвищих темпів розвитку в світі;
 • навесні 2009 офіційне представництво бренду відкривається в Україні.

На сьогодні австрійський виробник має 70 офіційних представництв по всьому світу.

ПІДВІС EGLO PRIDDY 1

Переваги Eglo

Що виділяє «Егло» серед інших виробників світильників:

 • високі стандарти якості збірки дотримуються на кожному етапі виробництва;
 • використання довговічних матеріалів з екологічно чистої сировини;
 • розробка і застосування інновацій в процесі виробництва продукції;
 • наявність власної лабораторії для розробки ламп з мінімальним споживанням електроенергії;
 • команда дизайнерів, яка щорічно розробляє нові колекції світильників;
 • зворотний зв'язок з дистриб'юторами для розуміння потреб ринку.

Керівництво Eglo пишається екологічно безпечним виробництвом світильників. На всіх етапах виробництва компанії використовуються поновлювані джерела енергії, що дозволяють не тільки економити електрику, а й зберігати природні ресурси. Технологи підкреслюють, що в виробничому процесі виключено застосування шкідливих речовин, а обігрів виробничих приміщень здійснюється з використанням біопалива.

БРА EGLO EXMOOR 

Асортимент Eglo

Eglo виробляє світильники різних типів:

 • люстри;
 • торшери;
 • бра;
 • світлодіодні стрічки;
 • споти;
 • вуличні світильники;
 • професійне світлове обладнання.

Щорічно виходять нові колекції світильників, кожну з яких відрізняє власний стиль.

Eglo Pasteri

У колекції Pasteri від Eglo - бра, підвісні стельові світильники, а також торшери. Її відмінна риса - абажури в формі циліндра з використанням сталевого каркаса і тканини, монохромна сіра кольорова гама. Моделі лінійки Pasteri ідеально впишуться в неокласику, мінімалізм, контемпорарі або лофт.

НАСТІННО-СТЕЛЬОВИЙ СВІТИЛЬНИК EGLO PASTERI

Eglo Fueva

Серія Fueva представлена ​​стельовими і настінними світильниками точкового типу. Вони виконані в лаконічному дизайні: круглий або квадратний корпус з металу з опаловим склом, яке пом'якшує і розсіює світіння LED-лампи. Мінімалістичний дизайн дозволить вписати моделі Fueva в конструктивізм, хай-тек, авангард, техно та інші сучасні лаконічні стилі інтер'єру.

СТЕЛЬОВИЙ СВІТИЛЬНИК EGLO FUEVA 5

Eglo Rondo

Назва колекції говорить сама за себе (італ. Rondo - "рух по колу"). Моделі цієї лінійки - це кулясті настільні лампи, світильники на стелю і люстри, виготовлені з металу і скла.

НАСТІННО-СТЕЛЬОВИЙ СВІТИЛЬНИК EGLO RONDO

Eglo My Choice

Серія My Choice дозволяє творити, збираючи люстри на власний смак. Вам надається можливість змінювати варіації світильників, оновлюючи дизайн інтер'єру.

Каркаси світильників і тканинні абажури продаються окремо. Ви просто вибираєте один або кілька вподобаних варіантів забарвлення, і змінюєте їх за настроєм.

Eglo Townshend

Колекція світильників в стилі лофт. Відмінна риса дизайну цих моделей - перебільшено проста конструкція. Наприклад, бра Eglo Townshend являє собою дерев'яну планку, навколо якої намотаний дрот з патроном. Найкраще поєднується з лампою Едісона.

У серії також представлені споти, підвісні люстри, торшери та настільні лампи.

БРА EGLO TOWNSHEND

Eglo Cocoon

Натхненням для створення серії Cocoon послужили нитки гусениці-шовкопряда. Декоративні світильники цієї колекції виробляються з запатентованого матеріалу, що відрізняється еластичністю і високою міцністю. Абажур незвичайних чудернацьких форм немов сплетені з м'якої напівпрозорої пряжі. Різноманіття моделей колекції Cocoon дозволяє прикрашати ними різні інтер'єрні стилі, включаючи еклектику, східний стиль і кітч.

Розгадати секрет популярності «Егло» нескладно: функціональність, висока якість, вишуканий стиль і широкий модельний ряд. Саме грамотна комбінація цих якостей дозволяє продукції бренду підтримувати імідж одного з найкращих виробників світильників в світі протягом багатьох років.