Термостати Grohe

15 Лютого
2022

Якщо у вашій ванній кімнаті встановлений звичайний змішувач, ви неодноразово стикалися з проблемою різкої зміни напору або температури води під час прийому ванни або душу. Такі коливання можуть бути викликані різними причинами: від стрибків тиску у водопроводі до відкриття крана на кухні або початку роботи пральної машини.

Проблема вирішується купівлею змішувача з термостатом, який забезпечить постійну оптимальну температуру води в крані.

Що таке термостатичний змішувач?

Головна відмінність змішувача із термостатом – він автоматично підтримує задану температуру води. Ви лише раз виставляєте оптимальні показники, після чого пристрій самостійно регулює їх.

ТЕРМОСТАТ ДЛЯ ВАННИ GROHE GROHTHERM 2000 З ПОЛИЧКОЮ 34464001

Стандартна комплектація термостата включає:

 • корпус;
 • термостатичний картридж (керамічний чи гумовий);
 • дві рукоятки, кнопки чи сенсорні панелі.

Змішувач може бути механічний та електронний.

Корпус механічних моделей оснащується двома ручками: перша для подачі води та регулювання напору, друга для виставлення оптимальної температури. Після цього вам більше не потрібно підкручувати крани, оскільки картридж самостійно підтримуватиме задані показники.

Керування в електронних моделях відбувається за допомогою кнопок або панелі із сенсорами.

Перший варіант надійніший, другий зручніший, але вимагає підключення до електромережі.

ТЕРМОСТАТ GROHE SMARTCONTROL З ДУШОВИМ НАБОРОМ GROHE GROHTHERM 34720000

Особливості термостатів Grohe

Німецький виробник сантехніки Grohe славиться випуском якісної продукції, що відрізняється функціональністю, тривалим терміном служби та привабливим дизайном. Особливе місце серед продукції компанії займають термостатичні змішувачі.

Змішувачі для душу та ванни Grohe з термостатом мають ряд переваг:

 1. Зручність у використанні. Завдяки автоматичній підтримці вам не доведеться постійно налаштовувати комфортну температуру та напір води. Ви забудете, що таке холодний душ або гаряча вода, яка різко починає текти із крана.
 2. Економія. Ви не втратите жодної краплі води марно, яка витікає в процесі регулювання температури та тиску.
 3. Дизайн. Сучасні термостати випускаються в привабливому дизайні та ідеально вписуються в будь-який інтер'єр. Також вони довго зберігають свій первісний привабливий зовнішній вигляд.

Щодо мінусів, то варто згадати лише досить високу ціну на термостатичні змішувачі, проте вони швидко «відпрацьовують» свою вартість.

ТЕРМОСТАТ ДЛЯ ДУША/ВАННИ GROHE SMARTCONTROL 29121000

При цьому Grohe оснащує свої змішувачі з термостатами інноваційними технологіями, які і забезпечують високий попит на продукцію бренду. Серед запатентованих технологій:

 1. EasyLogic. Технологи розробили зручне маркування на корпусі змішувача, яке допомагає швидше налаштувати оптимальну температуру води.
 2. EcoButton. Вибравши цю функцію, ви не просто заощадите споживання води до 50%, але й зробите свій внесок у рух eco-friendly.
 3. TurboStat. Завдяки цій технології нагрівання води здійснюється за лічені секунди після налаштування.
 4. SafeStop. Ця функція не дозволить температурі підніматися вище за показник +38ºC, що дуже зручно в сім'ях з маленькими дітьми.
 5. StarLight. Запатентоване покриття змішувачів, яке захищає виріб від сколів, подряпин та забруднень.

Також у Grohe змішувач з термостатом має особливу хромовану поверхню, яка не нагрівається навіть за максимальних температурних показників води, що виключає ризик отримати опік.

ТЕРМОСТАТ ДЛЯ ДУШУ GROHE GROHTHERM 24076000

Популярні моделі термостатів Grohe

Німецька марка пропонує користувачам широкий вибір термостатів, що випускаються у різних серіях. Для ванних кімнат у стилях мінімалізм, лофт або хай-тек підійдуть моделі Grohtherm Cube. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш плавним лініям і класичному інтер'єрному стилю, то варто звернути увагу на інші лінійки Grohtherm.

Grohe Grohtherm 800 34567000

Дана модель включає більшість вищеописаних технологій, пропонуючи користувачам максимальну зручність і економію. Механічні рукоятки доповнюються можливістю блокування від дітей, яке активується спеціальною кнопкою. Автоматичний вимикач додасть зручності при переході з ванни на душ, а функція TurboStat не змусить чекати нагріву води.

ЗМІШУВАЧ ТЕРМОСТАТИЧНИЙ ДЛЯ ВАННИ GROHE GROHTHERM 800 34567000

Grohe Grohtherm 800 34564000

Ще одна модель у хромованому корпусі з плавними лініями. Змішувач монтується до стіни і підходить для установки в системах, де випадково чи навмисне були змінені підводи води (гаряча справа, а холодна ліворуч). Практичне покриття захищене від подряпин, а маркування на корпусі полегшить завдання налаштування температури та тиску рідини.

ЗМІШУВАЧ ТЕРМОСТАТИЧНИЙ ДЛЯ ВАННИ GROHE GROHTHERM 800 34564000

Grohe Grohtherm 1000 34155003

Максимально функціональний змішувач, виготовлений у оригінальному дизайні з ергономічними рукоятками з хромованого металу. З ним ви зможете збільшити максимальний температурний поріг до 43ºC (SafeStop Plus), а також скористатися функцією аератора.

ЗМІШУВАЧ ТЕРМОСТАТИЧНИЙ ДЛЯ ВАННИ GROHE GROHTHERM 1000 34155003

Grohe Grohtherm Cube 34488000

Ця модель відрізняється не тільки функціональністю та високою якістю, а й оригінальним кубічним дизайном, що робить її ідеальним варіантом для встановлення в інтер'єрі хай-тек. У змішувачі лінійки Cube ви знайдете всі необхідні функції, включаючи захисне покриття, вбудований термоелемент для швидкого нагріву, брудовідштовхувальні фільтри та шкалу для зручності регулювання потоку води.

ТЕРМОСТАТ ДЛЯ ДУШУ GROHE GROHTHERM CUBE 34488000

Grohe Grohtherm 800 34558000

Ручки на корпусі цього змішувача у вигляді тубуса оснащені спеціальними виступами для зручності налаштування. Є захист від зворотного потоку (вбудовані клапани, які не дають воді текти у зворотний бік, коли вода відключена), технологія SafeStop та TurboStat. Ще ніколи ванні процедури не були такими зручними.

ТЕРМОСТАТ ДЛЯ ДУШУ GROHE GROHTHERM 800 34558000

Купити будь-яку із зазначених, а також інші моделі термостатів Grohe можна у нашому магазині TUK-TUK. У разі потреби наші онлайн-консультанти нададуть всю необхідну інформацію про товарну позицію, що сподобалася, і допоможуть визначитися з оптимальним варіантом.