Робот Тук: три головні причини торгуватися з чат-ботом

20 Червня
2020

Є не так багато способів робити покупки: ринок, магазин, інтернет - у кожного методу є плюси і мінуси, часом від великої кількості особливостей голова йде обертом. Що робити людині зайнятій, коли в добі замало годин?

Інтернет-магазин Tuk-Tuk.ua не просто продає меблі і безліч корисних товарів, без яких важко уявити затишний будинок. У нас є спосіб зробити життя простіше, легше, веселіше.

З роботом можна душевно поторгуватися!

Чат-бот на ім'я Тук - ідеальний продавець-консультант. Ніяких дурних питань, спроб влізти в душу, нав'язати дороге і непотрібне. Наскільки часто доводиться чути фразу «я просто продавець, господар поставив ціну»? Цим робот вигідно відрізняється від ринкового реалізатора! Замість розлогих скарг на важке життя, він тут же запропонує вам почати торг без очікування новорічних акцій. Якщо магазин може пропонувати знижку десять днів в році, що заважає пропонувати їх частіше? Хіба що вроджена скромність.

Чому чат-бот це добре і зручно для покупця? Віртуальний помічник Тук відрізняється незмінно хорошим настроєм. Він не засмучується, якщо ви заявляли в магазин за чверть години до закриття, просто тому що у нього немає перерв, вихідних, не потрібно закривати касу, вважати виручку, писати звіт і мити підлогу в торговому залі. Погана погода, спадаючий місяць, особисті неприємності, сварка з тещею або народжує кішка - немає жодного чинника, який зробив би нашого співробітника неуважним співрозмовником. Потрібно лише натиснути на кнопку «Поторговуватися», а люб'язний, ввічливий і попереджувальний віртуальний помічник із задоволенням вивчить ціну, за яку ви готові купити спальню, нову шафу, сантехніку для ванної кімнати, комплект постільної білизни, запропонує приємну персональну знижку.

Делікатно, толерантно, ввічливо!

робот на ТУКТУК

Чат-бот ніколи не обговорює зачіску, зріст, вагу, національність і вік покупця з іншими комп'ютерними програмами. Навіть якщо прийдете за новим столом або диваном в костюмі райдужного єдинорога - тільки радість і повагу. Ніякого невдоволення з приводу спонтанної покупки о п'ятій годині ранку!

Робот - зразок підвищеної соціальної відповідальності. Він завжди дотримується масочний режим, що не кашляє на гостей, дотримується дистанції, рекомендованої медиками, причому з запасом.

Щоб зберегти цілою і кристально чистою карму, не пошкодити чакри, зберегти енергетичні поля від непоправного спотворення, краще робити покупки не на ринку, навіть не в меблевому салоні, а в інтернет-магазині Tuk-Tuk.ua. Не шукайте продавця, він завжди на місці і готовий допомагати, адже оформити доставку можна прямо в віконці з діалогом.

Зникла штовханина громадського транспорту, пошуки місця для паркування особистого автомобіля, витрати на проїзд або бензин, сторонні звуки і запахи. У вас є прекрасна можливість зберегти трохи озонового шару атмосфери - якщо людина проявляє екологічну свідомість, нікуди не їде, то машина не виробляє вихлопні гази, зберігаючи чистоту повітря.

Наш консультант Тук з незмінною доброзичливістю береже ваш емоційний фон, делікатно підвищує рівень ендорфінів - приємна знижка покращує настрій покупця. Маленька, але така важлива частина антистрес-програми.

Кажуть, що час - гроші. Знижуємо ціни!

Бережіть час і нерви - чат-бот нікого не засуджує за поспіх або повільність, за прискіпливість до деталей. Вибрати подарунок для друзів на новосілля або весілля, оновити дитячу для першокласника, освіжити обстановку у ванній кімнаті або купити спальню можна під час умовного перекуру на роботі. Вихідний залишиться з вами, не зникне в біганині по ринку і магазинах, а зекономлені години проведете з сім'єю, в спортзалі, на прогулянці або з улюбленою книгою. Консультант Тук дарує подвійну знижку - ви витратите менше у всіх сенсах цього слова.

Менше грошей, нервів і витрат.
Залиште більше для себе з Tuk-Tuk.ua!