Особливості використання тропічного душу і для чого він потрібен

26 Травня
2020

Можна довго говорити про переваги тропічного душу, але набагато простіше відчути на собі насолоду і релакс від його використання. Тропічний душ отримав свою назву завдяки схожості зі зливою в тропіках. Подібний ефект вийшов за допомогою використання великої і широкої душової насадки, яка відмінно розпилює бризки води по тілу. Так як, душові краплі падають м'яко зверху, а не з великим напором під тиском, то цей вид сантехніки є системою верхнього душа. Душовою потік падає з висоти близько 2 метрів і створює ефект дощу в тропіках.

Як працює тропічний душ?

тропічний душ - інтернет магазин тук-тук

За рахунок особливої ​​конфігурації вода перемішується з повітрям і моментально розподіляється назовні. Даний механізм ділить потік на дрібненькі дождинки, насичені бульбашками кисню. Ширина дощового потоку досягає близько 0,5 метра, а часом і більше.

Специфіка такої структури в тому, що лійка для душової кабінки великого діаметру, і обладнана спеціальними приладами подачі і розподілу води. Лійки бувають різної форми. Приємним призом є спеціальне підсвічування, яке допомагає посилити ефект заспокоєння. У деяких моделях зустрічається панель управління для регулювання інтенсивності подачі води.

У чому ж переваги тропічного душа: 

  • За рахунок великої лійки розпилення води досить для покриття одночасно всього тіла;
  • Ви не тримайте душову лійку;
  • Економія води - за рахунок змішування дрібних крапель з бульбашками повітря;
  • Додатковий гідромасаж тіла;
  • Тонізуючий і розслаблюючий ефект;
  • Знімаєте втому і насичує шкіру киснем.

Тонкощі пристрою душової кабіни

Тропічний душ можна просто встановити у ванній кімнаті, але краще підібрати спеціально обладнану душову кабіну. Пропонуємо сконцентруватися на нюансах установки. Запланувати монтаж тропічного душу слід заздалегідь, продумуючи розміри і форму.

Для роботи душа, одного змішувача буде недостатньо. Так як в даній системі використовую додаткові душові стійки. Складність установки полягає в створенні розводки, а саме: непроста схема з труб і підготовка місця для монтажу змішувача до стіни.

Параметри кабіни для душа безпосередньо залежить від розміру ванної кімнати. Від потоку води варіюється ширина лійки: чим ширше потік, тим більше діаметр лійки. Проектують тропічну душову систему можна до ремонту ванної кімнати або на вже готової обробленої поверхні. Монтаж шлангів залежності від моделі, тому може проводиться як на поверхні стіни, так під нею (плиткою, пластикових панелей).

Тропічна лійка може бути частиною зовнішньої конструкції - стійки зі змішувачем, що має всередині канал для подачі води в лійку. Такий варіант установки вимагає більшого простору всередині душової кабіни, адже для монтажу необхідні додаткові відступу від стіни. Альтернативно варіант - прихований монтаж. Він має на увазі створення розводки, тому, необхідно заздалегідь передбачити штроби або певне значення зазорів при установці душової системи.

Панель регулювання розміщують поруч зі змішувачем, що дозволяють зручно налаштувати потік (гарячої або холодної) води або переключити його на інший змішувач. Цей спосіб підходить для будь-якого типу ванної кімнати якщо, шланг розташовується на поверхні стіни. Ідеальний варіант придбати комплект установки душа заздалегідь: так ви точно будете знати чи необхідний просвіт труб, діаметр різьбових з'єднань і що потрібно для якісного монтажу. Знайти тропічну вдалу душову не складає труднощів.

Вартість душової системи

що таке тропічний душ - магазин туктук

Вартість тропічного душу і всіх її комплектуючих варіюється в залежності від якості матеріалів. Бюджетні варіанти часто виготовляють з металевого порошку або покривають тонким шаром алюмінієвого пластика. Дорожчі моделі, виготовляються з міді і алюмінію. Також на вартість впливає тип вироби.

Душова панель з тропічним душем. Даний тип виробу підійде для душової кабіни і для ванни. Перевагою душової панелі функціональність, одночасно ви отримуєте змішувач, лійку, а в доповненні гідромасаж. Важливо додати, що це найзручніший і найдорожчий варіант.

Душова стійка з тропічним душем. Це оптимальне і універсальне рішення, яке підходить і для ванни, і для душових кабін. Душова стійка - це штанга, яку монтують на стіну, і до неї кріплять лійкудля душа. Вона дешевша і зручніша у використанні, ніж перший варіант.

Змішувач з тропічним душем. Він відрізняється від звичайного змішувача для ванни діаметром лійки до 250мм. Ширина потоку води, на жаль не може повністю покрити тіло водою. Такий змішувач може йти в комплекті з гнучким шлангом, його встановлюють на стіні за допомогою кріплення, або на стаціонарну трубу.

Душова лійка-тропічний душ. За допомогою даної установки можна перетворити звичайний змішувач для ванни в прототип тропічного душу. Потрібно тільки купити додаткову лійку і змонтувати. Це самий бюджетний варіант, однак, він далекий від справжнього тропічного душу.