Озеленення міста

16 Квітня
2021

Всі ми знаємо, що в останні десятиліття кількість лісів значно скоротилася. Але не багато хто усвідомлює масштаб цієї проблеми. Нині ліси займають всього лише 15% від загальної площі України. Це середні показники по країні. На Півдні України ситуація ще гірше.

Недолік зелених насаджень призводить до опустелювання територій, нестачі ґрунтових вод та опадів, зниження кількості джерел, ерозії ґрунту й загального погіршення мікроклімату регіону.

Тому так важливо відновлювати кількість дерев та чагарників, займаючись озелененням не тільки в парках в межах міста, а й в лісах за його межами.

«Ми можемо більше»: громадська організація по озелененню міста

Це некомерційна організація, яка працює на громадських засадах й займається озелененням м. Миколаєва та Миколаївської обл., а також проводить регулярні суботники та акції з прибирання парків, пляжів, лісів і т.д.

Організації всього 2 роки. Але за цей короткий проміжок часу її учасники встигли провести 20+ акцій по посадці дерев та прибирання сміття в зелених зонах. На сьогодні висаджено понад 1100 дерев по всій області.

Як допомогти в озелененні міста?

На сайті «Ми можемо більше» ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як можна допомогти організації: грошовими пожертвами або в якості волонтера. Там же ви знайдете докладні фотозвіти про проведені суботники.

Звіти про покупку саджанців дерев та їх посадці також будуть публікуватися в соціальних мережах Facebook і Instagram, на сторінках засновника та керівника організації Романа Бурова.

Команда TUK-TUK.UA не могла залишитися осторонь такої гострої проблеми. І наш інтернет-магазин став сайтом-донором «Ми можемо більше».

Що це означає? Ми жертвуємо 1% від прибутку з будь-якого товару в розділі «Меблі». Тобто, ви можете замовити у нас диван, ліжко, комод, письмовий стіл, стелаж і т.п., й 1% від їх ціни надійдуть на рахунок громадської організації для закупівлі саджанців дерев і посадки рослин.