ТВ зона

14 Вересня
2021

Коли телевізор просто вішають на стіну або ставлять на тумбу навпроти дивану і крісел, ніяк візуально не виділяючи зону, виглядає це нудно і часто вибивається із загальної картини інтер'єру. Адже зону телевізора можна ефектно оформити, зробивши її прикрасою вітальні.

ТВ ТУМБА CANNE CQNT131B FORTE (БІЛИЙ ДУБ| НЕЛЬСОН)

Зона ТВ з акцентної стіною

Для цього можна використовувати кілька способів:

  • пофарбувати всю стіну або тільки її частину в колір, який яскравіше решти оздоблення або контрастує з нею;
  • наклеїти яскраві шпалери з цікавим принтом;
  • декорувати стіну за допомогою декоративного цегли, гіпсових 3D-панелей, ламінату, декоративних дерев'яних рейок, МДФ панелей, молдингів і т.п.;
  • використовувати дзеркальну плитку;
  • прикрасити стіну колажем з картин або фото.

Такий прийом допомагає візуально виділити ТВ зону, так як вона буде помітно відрізнятися від решти кімнати кольором, фактурою, матеріалами. АЛЕ! важливо, щоб акцентна стіна не вибивалася за стилем і колірною гамою з решти інтер'єру.

ТУМБА TV INTARSIO FUSION B 1402*500 ММ ДУБ СКЕЛЬНИЙ + СЛОНОВА КІСТКА

Телевізор, вбудований в нішу

Відмінне рішення для оформлення зони ТВ - повісити/поставити телевізор у ніші в гіпсокартонному коробі. Всередині конструкції можна заховати дроти, роутер, акустичну систему, зовнішні жорсткі диски і т.п.

Короб з гіпсокартону з нішею під телевізор може виконувати виключно декоративну функцію або бути повноцінною місткою системою зберігання, замінюючи меблеві стінки, які були популярні ще років 20-25 тому.

Гіпсокартонна конструкція - сама по собі є досить яскравим акцентом в інтер'єрі, який робить зону перегляду телевізора композиційним центром всієї вітальні. Додатково її можна виділити кольором, доповнити дзеркалами, світлодіодним підсвічуванням, декоративними панелями.

ТВ ТУМБА GENETIC GNTT131 FORTE (БЕЖЕВИЙ / ДУБ АНТИЧНИЙ)

Зона телевізора з каміном

Камін надає будь-якому інтер'єру затишку. Звичайно, справжній камін можливо облаштувати тільки в приватному будинку, а ось встановити електрокамін або декоративний реально будь-де.

Над каміном завжди залишається вільна стіна. Тому рішення розмістити там телевізор напрошується саме по собі. Але потрібно врахувати два важливих моменти:

  • екран повинен збігатися по ширині з каміном, інакше телевізор буде виглядати або занадто громіздко, або занадто мініатюрно;
  • потрібно пам'ятати про оптимальну висоту, на якій має бути розташований телевізор (є ризик, що через камін він буде занадто високо).

ЕЛЕКТРОКАМІН DIMPLEX GALVESTON LED

Система зберігання в ТВ зоні

Найпрактичніше рішення - це вписати телевізор в систему зберігання. Це може бути як вбудована шафа на всю стіну, так і окремі підлогові і підвісні модулі і полки.

Ви можете вибрати готовий комплект меблів для ТВ зони. Або підібрати окремо тумбу, стелаж, полки в одному стилі і схожому дизайні. Важливо також враховувати сполучуваність кольорів, матеріалів і фактур.

При підборі меблів потрібно мати на увазі особливості стилю інтер'єру. Для класики і неокласики важливо дотримуватися симетрії. Якщо це ТВ зона в сучасному стилі (лофт, мінімалізм, еклектика та ін.), можливе асиметричне розташування елементів.

Комплектацію та функціонал меблів для телевізійної зони варто вибирати з особливостей інтер'єру і ваших потреб. Наприклад, якщо ваша вітальня оформлена в стилі мінімалізм, то швидше за все вам не підійдуть відкриті стелажі. Перевагу варто віддати закритим системам зберігання з лаконічними гладкими фасадами без ручок. А в скандинавському інтер'єрі, навпаки, вітаються відкриті полиці, на яких будуть зберігатися книги, журнали, декор та ін.

ТВ ТУМБА 2S TIZIANO TZT12 FORTE (ДУБ АНТИЧНИЙ| БЕЖЕВИЙ)

Дизайн ТВ зони - це питання не тільки функціоналу, а й естетики. Звичайно, потрібно зробити її зручною для щоденного відпочинку та перегляду телевізора. Але не менш важлива й зовнішня привабливість, щоб вона вписувалася в загальний стиль квартири.

З TUK-TUK.UA ви зможете реалізувати будь-які задуми в оформленні зони ТВ. На сайті величезний вибір тумб під телевізор та інших меблів, які впишуться в систему зберігання, а також декоративного оздоблення та освітлення.