Вибір змішувача на кухню

06 Жовтня
2020

Вибрати кран на кухню, на перший погляд, не складно. Заходь в каталог інтернет-магазину, гортай картки товару, замовляй той, що сподобався. Однак, саме на кухні відбувається основне споживання води. Змішувач повинен витримувати навантаження, відповідати мийці, бути невибагливим в обслуговуванні. І, що важливо, комфортним у користуванні. Тут одними картинками не обійтися. Доведеться вивчити характеристики товару, провести заміри, зважити всі за і проти.

Змішувач на кухню, визначаємося з конструкцією

Управління змішуванням води може здійснюватися трьома способами.

  1. Класичний кран-букса передбачає два вентиля для холодної і гарячої подачі. Консервативна модель, про переваги якої, складно щось сказати. Швидше це традиційний підхід до функціональних пристосувань або оформлення кухні в стилі ретро.
  2. Одноважільні вироби дозволяють без зусиль регулювати температуру і натиск. В один дотик зупиняють потік води. Різні модифікації кульових і картріджних типів широко представлені на ринку. Так конструктор інтер'єру tuk-tuk.ua пропонує оригінальні сертифіковані товари, які зацікавлять прийнятною вартістю і зовнішнім виглядом.
  3. Сенсорні моделі продовжують завойовувати увагу користувачів. Управління не вимагає дотику до змішувача. Використовується безконтактна технологія. Для активування включення і відключення досить піднести або прибрати руки. Температурний режим виставляється на спеціальному блоці. Економна витрата води. Та й щоб затопити сусідів з таким краном - потрібно дуже постаратися.

Куди кріпити кухонний змішувач, висота виливу

При виборі необхідно враховувати особливості розміщення крана. Місце монтажу до водозабору може бути на стіні, стільниці або, при наявності отвору, в раковині. Важливо розташувати пристрій так, щоб струмінь потрапляла точно в центр чаші.

Висота виливу залежить від глибини мийки. Вода не повинна розбризкується, потрапляти на стільницю. Для глибокої мийки підійдуть низькі змішувачі. Дрібна раковина вимагає установки моделі, висота якої дозволить набирати воду в різні ємності.

Виробники пропонують нові цікаві колекції для кухонь - пристрої з висувною лійкою. До основи носика кріпиться ковпачок, усередині виливу розміщується гнучкий шланг. При необхідності наповнити велику ємність, не обов'язково піднімати і пристроювати її до крану. Шланг висувається до 1 метра, подовжуючи вилив. Передбачена кнопка регулювання потоку. Коли робота виконана, шланг плавно повертається у вихідну позицію.

Ще один елемент - сопло. Невелика деталь відрізняється розташуванням грат:

  • статичні;
  • рухливі.

Ідея змінного напрямку потоку сподобалася споживачам. У продажу з'явилися насадки, сумісні з багатьма моделями.

З якого матеріалу купити змішувач на кухню

Вентильні і кульові крани, виконані з дорогих матеріалів міді і бронзи, безперечно самі довговічні. Розкішно виглядають в інтер'єрі, радують вишуканим виконанням. Але сучасний світ мінливий, новинки з'являються на ринку все частіше. Чи варто сьогодні купувати товари на століття? Можливо, має сенс звернути увагу на якісний асортимент більш демократичною вартості?

Класифікація матеріалів:

  • пластик, сілуміновие сплави - не відрізняються міцністю, бюджетні пропозиції;
  • нікель, латунь, сталь - зносостійкі популярні пристрої.
  • кераміка, камінь - товари високої якості для співзвучного гарнітура і дизайну.

Комфортними в догляді вважаються вироби з хромовим покриттям.

Кухонний змішувач може мати ряд додаткових функцій, за які варто заплатити. Наприклад виробники пропонують: встановити захист від дітей, аератори для м'якого потоку, поворотні конструкції на 360 градусів для кухні-острів, сенсорні пристрої, подовжений вилив для двох мийок, термостати.

Головне, щоб вибір пристрою відповідав вашим вимогам і технічним характеристикам робочої зони.