Дзеркало в інтер'єрі 2021 - 2022

18 Травня
2021

Ми звикли, що дзеркало є практичним предметом повсякденного вжитку. Адже його декораторській потенціал колосальний. Будь-якому дизайнерові відомо, що це інструмент для хитрих прийомів в оформленні будинків і квартир. Дзеркало в інтер'єрі здатне розширити простір, підняти стелі, додати світла в темну кімнату, скорегувати недоліки планування. Різноманітність форм, розмірів, технік використання дзеркал дають волю для прояву фантазії і творчості. Пропонуємо чек-лист застосування дзеркальних поверхонь для досягнення максимального ефекту.

Дзеркало в передпокої: готові актуальні рішення

Дзеркало в передпокої зустрічає і проводжає домочадців, дозволяє оцінити бездоганність образу, зачіски, перед виходом. Для просторого коридору краще віддавати перевагу вертикальної конструкції. Щоб бачити себе в повний зріст, вибирайте модель висотою не менше 100 см.

ДЗЕРКАЛО ПІДЛОГОВЕ MON BON G7 009233

Додасть родзинки в звичну обстановку - дзеркальна мозаїка, колаж. З маленьких абстрактних і геометричних фрагментів можна створювати унікальні дзеркальні композиції на стіні.

Круглі дзеркала в інтер'єрі зараз знаходяться на піку популярності. Особливо - моделі з підвісом. Матеріалом служить шкіряний ремінь, мотузка, ланцюг або щільна нитка з великими намистинами. Такий аксесуар адаптується під скандинавський стиль модерн, еклектику, лофт, ретро, ​​вінтаж.

Ідеальне розташування об'єкта - стіна, перпендикулярна, вхідних дверей. А ось чого точно не варто робити, так це вішати дзеркало навпроти входу. Це суперечить не тільки принципам планування, а й східним вченням фен-шуй. Завершальний штрих додасть освітлення у вигляді контурного підсвічування, бра, лампи. Відображення світлового потоку створить правильну атмосферу.

5 модних видів дзеркал для вітальні

Щоб створити вітальню своєї мрії іноді достатньо всього однієї деталі і приміщення буде сприйматися по-іншому. Безпрограшний спосіб - додати дзеркало в інтер'єр. Дзеркальні тренди від класичних форм до венеціанських стилів немов закликають до експериментів. Виберіть свій варіант прикраси, щоб йти в ногу з часом:

  1. Лінза або «риб'яче око» - швидше за служить панорамним арт-об'єктом, дозволяє розгледіти приміщення з усіх ракурсів.
  2. Фацетне дзеркало додасть шляхетності і розкоші, наповнить зал безліччю цікавих відблисків.
  3. Дзеркальний об'єкт незвичайної форми викличе справжній wow-ефект у гостей будинку.
  4. Відбиває полотно з ефектом патини додасть кімнаті містичності та антикварного.
  5. Дзеркальна стіна - велика кількість відбиває істотно збільшить зал, додасть глибини, дозволить на максимум використовувати денне світло.

Дзеркальне оформлення спальні

Якщо дзеркало в передпокої виконує практичну функцію, то яка від нього користь в спальні? Далеко не у всіх апартаментах передбачена гардеробна з туалетним столиком для нанесення макіяжу. Значить, без дзеркала в спальні не обійтися.

m-st-3025634377_tualetnyj-stolik-swan-750x750

ДЗЕРКАЛО ARTINHEAD SWAN 100 ДУБ ВОТАН 054656

Для підтримки загальної концепції у формуванні єдиного дизайну можна надати дзеркальному полотну гідне обрамлення у вигляді красивої дерев'яної, кованої рами. Химерні і помпезні окантовки з об'ємними деталями, ліпниною, камінням стануть виразним акцентом приміщення арт-деко, класики. Ненав'язливості і лаконічності додадуть оправи строгих геометричних форм.

Дзеркало для ванної кімнати

m-st-3025634377_tualetnyj-stolik-swan-750x750

ЗЕРКАЛО ARTINHEAD SWAN 100 ДУБ ВОТАН 054656

Для поддержания общей концепции в формировании единого дизайна можно придать зеркальному полотну достойное обрамление в виде красивой деревянной, кованой рамы. Вычурные и помпезные окантовки с объемными деталями, лепниной, камнями станут выразительным акцентом помещения арт-деко, классики. Ненавязчивости и лаконичности придадут оправы строгих геометрических форм.

Зеркало для ванной комнаты

hublot-mon-bon

ДЗЕРКАЛО MON BON HUBLOT F 450 ШПАГАТ BLACK/GREEN 009228

Дзеркало для ванної кімнати прийнято вішати над умивальником або поєднувати з підвісним шафою. Тут також доречні панно, мозаїка. Облицювання відбиває плиткою часто вибирають як альтернативу керамічної. Активно застосовуються парні елементи, якщо в кімнаті встановлені дві раковини. Яке б не було дзеркало - геометричній або фігурної форми, без декоративного підсвічування у ванній не обійтися.

Для тих, хто прагне змін в інтер'єрі, інтернет-магазин Tuk-Tuk.ua пропонує як класичні, так і неординарні моделі дзеркал для будинку. Онлайн-каталог містить готові варіанти виробів, які допоможуть втілити вашу авторську задумку. Асортимент регулярно поповнюється, щоб радувати покупців не тільки приємними цінами, а й новинками.