Умови використання

Пропонуємо всім клієнтам інтернет-магазин «TUK-TUK» ознайомитися з умовами використання даного ресурсу з метою придбання товарів і участі в різних програмах. Це допоможе Вам використовувати наш сайт максимально ефективно.

Використання сайту

Інтернет-ресурс tuk-tuk.ua дозволяє своїм клієнтам знайомитися з контентом і завантажувати його виключно для особистого користування і в строгому дотриманні законодавства про авторське право, інтелектуальної власності.

Категорично забороняється використовувати всі матеріали, розміщені на сторінках ресурсу, з комерційної або публічної метою. Будь-яке використання контенту на інших ресурсах забороняється.

Відмова від відповідальності

Компанія може в будь-який момент, без попереднього попередження користувачів, вносити зміни в розміщений контент, змінювати зображення, ціни, опис. Якщо матеріал на сайті перестав бути актуальним, компанія не несе зобов'язань по його оновленню.

Категорично забороняється використовувати всі матеріали, розміщені на сторінках ресурсу, з комерційної або публічної метою. Будь-яке використання контенту на інших ресурсах забороняється.

Реєстрація на сайті

У процесі реєстрації на цьому сайті користувач в добровільному порядку надає такі відомості - особисті дані, номер телефону, електронна адреса. Клієнт несе особисту відповідальність за те, що надана інформація є точною і достовірною.

Клієнт дає згоду на те, що його повідомлення можуть видалятися або використовуватися сайтом без попередження. Компанія не несе відповідальність за контент, розміщений зареєстрованими особами.

Використання персональних даних

Всі відомості, зазначені при реєстрації - прізвище, номер телефону, адреса електронної пошти, є персональною інформацією, яка потрапляє під дію Закону України «Про захист персональних даних».

Після проходження процедури реєстрації клієнт отримує логін і пароль, зберігання яких забезпечує самостійно. Суб'єкт господарської діяльності несе відповідальність за всі дії, вчинені на сайті під персональним паролем.

Якщо реєстраційна інформація була загублена клієнтом, для попередження її неправомірного використання необхідно оперативно поінформувати адміністрацію інтернет-магазину, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Зворотній зв'язок і коментарі

Залишаючи свої повідомлення на сайті, клієнт несе відповідальність за те, що вони не містять образи, наклеп, що не розпалюють ненависть, не порушують положення закону про авторські права та інші законодавчі акти України.

Такі відомості не розголошуються і передаються третім особам виключно в рамках правового поля. Користувач дає згоду на збір і дії з наданою інформацією, а також на отримання матеріалів про нові товари, акційних заходах.

Користувач несе особисту відповідальність за правильність і точність даних, які вказуються в формі реєстрації.